UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kiełbasa zwyczajna - Całe szczęście, że takich marudnych i niezadowolonych z życia ludzi, jest mniejszość, bo swoim niezadowoleniem niszczą każdą inicjatywę i radość z życia. Precz z trollami!!!


Anuluj