UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kiełbasa zwyczajna - Całe szczęście, że takich marudnych i niezadowolonych z życia ludzi, jest mniejszość, bo swoim niezadowoleniem niszczą każdą inicjatywę i radość z życia. Precz z trollami!!!
@Kiełbasa zwyczajna - Całe szczęście, że takich marudnych i niezadowolonych z życia ludzi, jest mniejszość, bo swoim niezadowoleniem niszczą każdą inicjatywę i radość z życia. Precz z trollami!!!