A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A jak tam śnięte ryby w rzece Elbląg???? Cicho sza.... rozeszło się
Uwaga ptasia grypa ! Duda ogłosił żałobę narodową dla PiS !
Polecam posłuchać sobie - tak ogólnie - kanału " Frycz trener " - gość (z niezłym życiowym doświadczeniem) ciekawie analizuje różne zjawiska - ale to raczej dla ludzi ciekawych świata i okoliczności, w których żyjemy.
@paul13 - Właśnie o to chodzi, żeby nie handlowano mięsem, a nie tylko wlepiać mandaty. Ale taka mentalność, karać innych na maksa. Żal.
@Upk - Przebadane mięso i ryby, zakupione nie od przypadkowych sprzedawców na chodniku bez zapewnienia właściwej higieny. Mirabelki i szczaw takim jak ty mogą nieco oczyścić zwapnione i zapchane naczynia w głowie (trudno tu pisać o mózgu).
Polak jest ekspertem od samodzielnego myślenia i analizowania różnych informacji. Ale jak widać nie każdy jest Polakiem.
Ja tam wolę jeść padlinę że sklepów stare mięsko co już powinno być wyrzucone a co dalej sprzedają. Wolę jeść mięsko od Niemca, Holendra bo to takie europejskie. Jaja z chowu klatkowego, a po co komu kurka na podwórku. ???
@Upk - Mirabelki nie bo twarde, kwaśne i małe.
z powodu ptasiej grupy uprasza się osoby chętne o zaprzestania brania ptaszków do ust
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Farmazony i tyle. Zaorać chcą rolnictwo. Z reszta kraj pod zaborami to co tu się dziwić.