Wybrany wątek opinii

W niedzielę będzie policja i lekarz weterynarii na targowisku... Po co pisać co będziecie robić a ich nie będzie tam akurat bo już uprzedzono w artykule jednym i w drugim... Śmiech
paul13 (2025.06.14)
@paul13 - Właśnie o to chodzi, żeby nie handlowano mięsem, a nie tylko wlepiać mandaty. Ale taka mentalność, karać innych na maksa. Żal.
(2025.06.15)
Powrót do komentarzy