Wybrany wątek opinii
W niedzielę będzie policja i lekarz weterynarii na targowisku... Po co pisać co będziecie robić a ich nie będzie tam akurat bo już uprzedzono w artykule jednym i w drugim... Śmiech
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@paul13 - Właśnie o to chodzi, żeby nie handlowano mięsem, a nie tylko wlepiać mandaty. Ale taka mentalność, karać innych na maksa. Żal.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0