A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
,, Elbłąg, ,
Redaktor naczelny śpi,
Ryby zły drób zły to co jeść? Mirabelki i szczaw?
uwaga na golebie obsrywujace chodniki i auta
Od 10 lat jestem na targowisku w każdy wtorek i sobotę i nigdy przenigdy nie sprzedawano tam żywych zwierząt a Ci straszą kontrolami i czarny PR w okół targowiska buhahah Ale oczywiście masowe hodowle na potrzeby biedry i Lidla nie są winne... brak słów w jakim świecie żyjemy nic dziwnego że Polska wymiera
Zakazać drobiu, szczepić kurze jaja a w szkołach i przedszkolach serwować świerszczami i inne insekty. Onadto gesina, jagnięcina, wołowina są antyklimatyczne i powinny być tylko dostępne dla niemieckiego konsumenta
Bo sprzedaż zwierząt zazwyczaj odbywała się w bardzo wczesnych godzinach porannych w niedzielę
Kurde ile na tym portalu intelektualistów Poaprancow cóż
Walka z rolnikami trwa. Zdrajcy!
Zaczyna się oranie rolników ta ptasia grypa taka jak srovid. Wełna uwierzy.
a jajka można jeść?