Wybrany wątek opinii
k... znowu powtórka z rozrywki? A kiedy plandemia dla ludzi? - już "traktat WHO" podpisany? - to już jest tak żenujące, jak w tandetnym serialu...
Do moderacji
Odpowiedz
21
21
Żenujące to jest ignorowanie nauki, badań. Jak zwykle Polak jest ekspertem od wszystkiego. Marnujesz się chłopie.
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
Polak jest ekspertem od samodzielnego myślenia i analizowania różnych informacji. Ale jak widać nie każdy jest Polakiem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0