Wybrany wątek opinii

k... znowu powtórka z rozrywki? A kiedy plandemia dla ludzi? - już "traktat WHO" podpisany? - to już jest tak żenujące, jak w tandetnym serialu...
(2025.06.14)
Żenujące to jest ignorowanie nauki, badań. Jak zwykle Polak jest ekspertem od wszystkiego. Marnujesz się chłopie.
(2025.06.14)
Polak jest ekspertem od samodzielnego myślenia i analizowania różnych informacji. Ale jak widać nie każdy jest Polakiem.
ghjklj (2025.06.15)
Powrót do komentarzy