UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Farmazony i tyle. Zaorać chcą rolnictwo. Z reszta kraj pod zaborami to co tu się dziwić.
Hłehłe
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Farmazony i tyle. Zaorać chcą rolnictwo. Z reszta kraj pod zaborami to co tu się dziwić.
Hłehłe