25
02.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na 2godzinnegoPrezydenta głosowałyElyty z wyższymWykształceniem a naKarola wgElytyCiemnogród ? A w czymPrzejawia się taWyższość wyższegoWykształcenia, pozaZaświadczeniem, któreUzyskano przy pomocyŚciągawek, gotowcówKoneksji w kolegiumTumanum. ElytomBędącym cały czas wSzoku po wyborachPrezydenckich podpowiemTylko jednąRzecz. Wasz naukowyGłos, nawet z sojowymLatte jest tyle samoWażny coCzłowieka z "tępymR. jem" czyKasjerki zBiedry.
eh (2025.06.03)
@eh - Umiesz czytać elyto? Artykuł jest o statku jantar.
Art :) (2025.06.03)
@Ciekawy - Jeszcze nie doszedł do siebie. O 21 euforia, a za dwie godziny rozpacz. Jest przekop, tylko normalnego portu w Elblągu brak, co pewnie cieszy ciekawego.
bra (2025.06.03)
Dla większej ścisłości: "Armator Parowej Żeglugi Rzecznej i Zalewowej - August Zedler"
(2025.06.03)

info

0  
  0
Czegoś nie rozumiem, statek zakupiony z budżetu obywatelskiego a kupić ma go muzeum??? Co to za przekręt??
(2025.06.03)

info

3  
  0