A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skończ waść z tym chamstwem !!!!!
@plo - Ciekawy zaczął.
@Ciekawy - Oj boli co, i uważaj na gangrenę, takich jak ty łapie szybko
A tak miało być pięknie, co
"takich jak ty łapie szybko" - ośmiorniczka?
Statek ma zanurzenie 0,6 m i ma problem z przepłynięciem do Elbląga Wisłą? Czy to nie podejrzane?
Z artykułu wynika, że Muzeum Archeologiczno-Historyczne stanie się organem właścicielskim statku. To trochę jak psikus losu, bo na mieście mówi się, że dyr. M.Siedler był bardzo przeciwny włączeniu MA-H do tego projektu kiedy Stowarzyszenie Denar go do tego namawiało. Co innego jak Prezydent Elbląga podjął decyzję, żeby się zaangażował. Szkoda, że tak to się potoczyło. Ale być może nie jest jeszcze za późno by jednak dyr. Siedler w większą sympatią odniósł się do pasjonatów, którzy przeprowadzili ten projekt z sukcesem przez Budżet Obywatelski. Statek będzie pływającym obiektem / eksponatem pozostającym na stanie MA-H. Czyli MA-H będzie go miało niejako na stanie i będzie odpowiedzialne za ten eksponat. W każdym muzeum by się z tego cieszono. A jak będzie w Elblągu zobaczymy. Zadecyduje o tym postawa dyr. Siedlera. Jeśli będzie traktował z wyższością Stowarzyszenie Denar, to nie wróżę temu projektowi sukcesu
Nie widzę powodu, by gratulować Nawrockiemu ponieważ ukrył prawdę bojąc się jej....
Dyzmę też wybrali na prezesa banku zbożowego !
Oooo, to napisz jeszcze że donosa, polmosa, bigosa wybrano kiedyś na prezydenta. A nazywanie kogoś z tytułem dr Dyzmą świadczy tylko o twojej małostkowości.
@Ciekawy - "Miałeś chamie złoty róg..... " - przez dwie godziny.....
A płemiełem zostałLokajos z drugiegoWagonu !