UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ciekawy - Jeszcze nie doszedł do siebie. O 21 euforia, a za dwie godziny rozpacz. Jest przekop, tylko normalnego portu w Elblągu brak, co pewnie cieszy ciekawego.

bra

Anuluj