UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ciekawy - Jeszcze nie doszedł do siebie. O 21 euforia, a za dwie godziny rozpacz. Jest przekop, tylko normalnego portu w Elblągu brak, co pewnie cieszy ciekawego.
bra
@Ciekawy - Jeszcze nie doszedł do siebie. O 21 euforia, a za dwie godziny rozpacz. Jest przekop, tylko normalnego portu w Elblągu brak, co pewnie cieszy ciekawego.
bra