UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czegoś nie rozumiem, statek zakupiony z budżetu obywatelskiego a kupić ma go muzeum??? Co to za przekręt??
Czegoś nie rozumiem, statek zakupiony z budżetu obywatelskiego a kupić ma go muzeum??? Co to za przekręt??