Wybrany wątek opinii

Którą drogą płynie ? Przez pomnik kaczyzmu ?
Ciekawy (2025.06.02)
@Ciekawy - wisło płynie
(2025.06.02)
@Ciekawy - Nie, czajko trzasko ściekiem.
(2025.06.02)
Skończ waść z tym chamstwem !!!!!
plo (2025.06.02)
@plo - Ciekawy zaczął.
(2025.06.02)
@Ciekawy - Oj boli co, i uważaj na gangrenę, takich jak ty łapie szybko A tak miało być pięknie, co
(2025.06.02)
"takich jak ty łapie szybko" - ośmiorniczka?
(2025.06.02)
@Ciekawy - "Miałeś chamie złoty róg..... " - przez dwie godziny.....
(2025.06.02)
@Ciekawy - Jeszcze nie doszedł do siebie. O 21 euforia, a za dwie godziny rozpacz. Jest przekop, tylko normalnego portu w Elblągu brak, co pewnie cieszy ciekawego.
bra (2025.06.03)
Powrót do komentarzy