Wybrany wątek opinii
Którą drogą płynie ? Przez pomnik kaczyzmu ?
Do moderacji
Odpowiedz
18
38
@Ciekawy - wisło płynie
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Ciekawy - Nie, czajko trzasko ściekiem.
Do moderacji
Odpowiedz
12
18
Skończ waść z tym chamstwem !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@plo - Ciekawy zaczął.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Ciekawy - Oj boli co, i uważaj na gangrenę, takich jak ty łapie szybko
A tak miało być pięknie, co
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
"takich jak ty łapie szybko" - ośmiorniczka?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ciekawy - "Miałeś chamie złoty róg..... " - przez dwie godziny.....
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Ciekawy - Jeszcze nie doszedł do siebie. O 21 euforia, a za dwie godziny rozpacz. Jest przekop, tylko normalnego portu w Elblągu brak, co pewnie cieszy ciekawego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0