A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brakowało informacji na temat tej akcji. Podobno krążyły gdzieś jakieś ulotki. A baner zawisł za późno. Kto teraz zabierze te śmieci zgromadzone w pasie drogowym?
Z zamieszczonej mapki wynika, że narożnik działki cmentarnej został zabrany na ogrodzony teren przepompowni sanitarnej. Czyli rura kanalizacyjna biegnie pod cmentarzem. Pytanie do EPWiK - jak ta rura została zamontowana? W wykopie czy metodą na tzw. kreta, czyli drążenie pod ziemią? A może to w czasie tych prac zdewastowano ten cmentarzyk, a teraz wszyscy nabrali wody w usta?
Kiedy będzie można zagłosować na ten teren rekreacyjny w Dąbrowie? Oprócz placu zabaw i siłowni przydałyby się jeszcze jakieś ławki. Kto zbiera podpisy w tej sprawie?
Zapraszam na sprzątanie cmentarza w Przezmarku przy jarze, cmentarz katolicki, używany jeszcze po wojnie obecnie zarasta go las.
Wspaniała inicjatywa. Dziękujemy organizatorom.
Tak nie znam sąsiadów i nie chce ich poznawać.