UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brakowało informacji na temat tej akcji. Podobno krążyły gdzieś jakieś ulotki. A baner zawisł za późno. Kto teraz zabierze te śmieci zgromadzone w pasie drogowym?


Anuluj