UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brakowało informacji na temat tej akcji. Podobno krążyły gdzieś jakieś ulotki. A baner zawisł za późno. Kto teraz zabierze te śmieci zgromadzone w pasie drogowym?
Brakowało informacji na temat tej akcji. Podobno krążyły gdzieś jakieś ulotki. A baner zawisł za późno. Kto teraz zabierze te śmieci zgromadzone w pasie drogowym?