UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy będzie można zagłosować na ten teren rekreacyjny w Dąbrowie? Oprócz placu zabaw i siłowni przydałyby się jeszcze jakieś ławki. Kto zbiera podpisy w tej sprawie?
Kiedy będzie można zagłosować na ten teren rekreacyjny w Dąbrowie? Oprócz placu zabaw i siłowni przydałyby się jeszcze jakieś ławki. Kto zbiera podpisy w tej sprawie?