UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy będzie można zagłosować na ten teren rekreacyjny w Dąbrowie? Oprócz placu zabaw i siłowni przydałyby się jeszcze jakieś ławki. Kto zbiera podpisy w tej sprawie?


Anuluj