UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z zamieszczonej mapki wynika, że narożnik działki cmentarnej został zabrany na ogrodzony teren przepompowni sanitarnej. Czyli rura kanalizacyjna biegnie pod cmentarzem. Pytanie do EPWiK - jak ta rura została zamontowana? W wykopie czy metodą na tzw. kreta, czyli drążenie pod ziemią? A może to w czasie tych prac zdewastowano ten cmentarzyk, a teraz wszyscy nabrali wody w usta?