UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z zamieszczonej mapki wynika, że narożnik działki cmentarnej został zabrany na ogrodzony teren przepompowni sanitarnej. Czyli rura kanalizacyjna biegnie pod cmentarzem. Pytanie do EPWiK - jak ta rura została zamontowana? W wykopie czy metodą na tzw. kreta, czyli drążenie pod ziemią? A może to w czasie tych prac zdewastowano ten cmentarzyk, a teraz wszyscy nabrali wody w usta?


Anuluj