A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Fuzzy - Sam w fotelu siedzisz. Najgorsze, co odstrasza mnie od spacerów (na Modrzewinę) to właśnie motorki
Wpis nr 2..
W ten poniedziałek na autoironie w Pszczółkach było z 50 motocyklistów na szkoleniu z jazdy torowej, czytanie i planowanie sekwencji zakrętów, jazdy defensywnej miejskiej, ghymkany, awaryjne hamowanie i ominięcie śpiącego puszkarza, ( przysłowiowego dziadka).
Było 3 motocyklistów z El( 1kobieta, szacun).10 h szkolenia, co najmniej z 50 km po torze, progres kosmiczny u wszystkich. I Ani jednego z wyglądu i zachowania zje…a. Byli 20-latkowie, byli na oko 70 -latkowie! Kiedy ostatnio byłeś na doszkalaniu na samochodzie? Po co? Przecież wszystko umiesz i wiesz. C’nie? Nie generalizuj, ucz się, poznawaj, doświadczaj i idź zagłosuj🙏👏💪. Choćby na tych z wiedzą najlepiej i wodz i bóg ich prowadzi.
Ale po co jeździć na Modrzewinie??? To jak pakować moto na autostradzie, przecież tu nie potrzeba prawie żadnych umiejętności, to jaknubrqc się w obcisłe i jechać 5 km na krasny las……nuuuuda. Trzymaj się, zmień trasę spacerów i olej pałujących moto i auta frajerow.
Dzis 01-06-2025 jakis/jacys motocyklisci halasuja mi pod oknami na pl. Jagielonczyka. Kiedy policja zabierze im dowody rejestracyjne, kiedy prawdziwi fni motocykli zrobia wewnetrzny pozadek z tymi halasjacymi?
Dzień dziecka też nie można XD
siedzieć w domu bo baba narzeka że jej hałasujo