UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@chester - Pomimo to spółki skarbu państwa osiągały zyski i to duże. Teraz przynoszą straty bo są nieudolnie zarządzane oraz obsadzone przez znajomych i polityków wszystkich partii tej niepolskiej koalicji. Wtedy byli z PIS, a teraz są z PO, od Hołowni i Kosińska i lewicy. Czyli trzy razy więcej. Tak doją. Rząd też mamy największy ilościowo, ale mało sprawny i kompetentny.
bra