UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@chester - Pomimo to spółki skarbu państwa osiągały zyski i to duże. Teraz przynoszą straty bo są nieudolnie zarządzane oraz obsadzone przez znajomych i polityków wszystkich partii tej niepolskiej koalicji. Wtedy byli z PIS, a teraz są z PO, od Hołowni i Kosińska i lewicy. Czyli trzy razy więcej. Tak doją. Rząd też mamy największy ilościowo, ale mało sprawny i kompetentny.
bra