UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten człowiek to pewnie za te niewidoczne zasługi dostaje stołek. Popisowa degradacja a potem windą do nieba. Czy Adam też ma jakiegoś przyrodniego brata?
Ten człowiek to pewnie za te niewidoczne zasługi dostaje stołek. Popisowa degradacja a potem windą do nieba. Czy Adam też ma jakiegoś przyrodniego brata?