UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Jocz/. Polecam wyjazd do Szwecjo np do Malmo, żeby zobaczyć selekcję odpadów, co ułatwia elylizację. Kilka lat temu widzialem jak mieszkońcy osiedla nie segregowali... firma przestała wywozić ! Musieli na swój koszt posprzątać.. po czym wzorowo wrzucali do kilku odpowiednich pojemników.... a papier i kartony ugniatali na płasko i wiązali sznurkiem...