UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ty ludek od bykuw orto haha ale beka z ciebie, to celowo było napisane aby taki purysta językowy jedne z drógim mugł się podniecić i ómoralniać innyh jacy to oni sa bezradni gdż aczkowiek poniewasz nie znają ortografi :D ale jahjah lódzie nawpredę się podniceają bykami w sieci i robią korekty? hahahahaa