19
09.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Homojeszczesapie(ns). - Dziewięćdziesięcio- letnich- miało być
(2025.05.10)
@Homojeszczesapie(ns). - omg debil normalnie chory czlowiek
yoda (2025.05.10)
no tak jak sie w zyciu tylko. klan oglada to sie. nie ma horyzontow
yoda (2025.05.10)
@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona
vader (2025.05.10)
Pisanie o biblii w kontekście dyrdymałów Star Wars jest faktycznie krytyczne. Bo mimo twojego sceptyzmu Lucas wzorował się na Biblii. Skoro tak to jest to film dla katolików.
(2025.05.10)
Andrzej musi odejść jak najszybciej.
(2025.05.10)

info

1  
  0
jak widac masz to z tv republika bo żadne z twoich informacji nie jest prawdziwa
omg (2025.05.10)
absurdem jesteś ty i to sam oświadczyłeś
fffd (2025.05.10)
Szacunek głęboki dla chłopaków i dziewczyn - mega pozytywna zajawka, i szacun za determinację... ile o już dekad? :O To właśnie przykład dla każdego dzieciaka, że dłubiąc coś w piwnicy zwykłego elbląskiego bloku można stać się sławnym na cały świat - czy na Sokole Millenium jest też podpis samego Lucasa?; ) - mam nadzieję! Powodzenia i dalszego realizowania pasji, jak i dołożenia kolejnej cegiełki do tego, że każdy ma szansę się jakoś tam zrealizować :).
EmigrantkaNaFalochronie (2025.05.10)

info

3  
  1