A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Homojeszczesapie(ns). - Dziewięćdziesięcio- letnich- miało być
@Homojeszczesapie(ns). - omg debil normalnie chory czlowiek
no tak jak sie w zyciu tylko. klan oglada to sie. nie ma horyzontow
@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona
Pisanie o biblii w kontekście dyrdymałów Star Wars jest faktycznie krytyczne. Bo mimo twojego sceptyzmu Lucas wzorował się na Biblii. Skoro tak to jest to film dla katolików.
Andrzej musi odejść jak najszybciej.
jak widac masz to z tv republika bo żadne z twoich informacji nie jest prawdziwa
absurdem jesteś ty i to sam oświadczyłeś
Szacunek głęboki dla chłopaków i dziewczyn - mega pozytywna zajawka, i szacun za determinację... ile o już dekad? :O To właśnie przykład dla każdego dzieciaka, że dłubiąc coś w piwnicy zwykłego elbląskiego bloku można stać się sławnym na cały świat - czy na Sokole Millenium jest też podpis samego Lucasa?; ) - mam nadzieję! Powodzenia i dalszego realizowania pasji, jak i dołożenia kolejnej cegiełki do tego, że każdy ma szansę się jakoś tam zrealizować :).