18
07.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie
(2025.05.08)
W Polsce mamy więcej dni deszczowych niż bez deszczu. Jaka susza i jaki brak wody? Płacimy już za oddychanie, czas płacić za wodę. Kolejna kreacja sztucznych problemów. Według jednego z mędrców planeta płonie. Teraz do kolekcji zacznie wysychać. Grunt, że da się na tym zarobić.
Klawisz (2025.05.08)

info

3  
  3
Temu kandydatowi w gorsecie i na koturnach, który dobiera poglądy używając koła fortuny? :)
Bajecznik (2025.05.08)
Wincyj i wincyj betonu trza wszędzie nawalić! I dalej wycinać lasy! To podcinanie gałęzi, na której się siedzi!
(2025.05.08)

info

2  
  1
I patrząc na tę mapę, czy Elbląg, choćby nawet geologicznie należy do województwa warmińsko-mazurskiego?
Sztuczny podział (2025.05.08)

info

2  
  1
A władza co winna że nie pada ???
Hhhh (2025.05.08)
@Aparatczyk1 - W okolicach i pod jeziorem Druzno są naturalne zbiorniki wody której według obliczeń starczy dla Elbląga na około 50 lat.
Obi Wan Kenobi (2025.05.08)
Rozdają kasę na 800+, nierobom, szwejkom a program moja woda zlikwidowali
Godz (2025.07.28)

info

0  
  0