A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie
W Polsce mamy więcej dni deszczowych niż bez deszczu. Jaka susza i jaki brak wody? Płacimy już za oddychanie, czas płacić za wodę. Kolejna kreacja sztucznych problemów. Według jednego z mędrców planeta płonie. Teraz do kolekcji zacznie wysychać. Grunt, że da się na tym zarobić.
Temu kandydatowi w gorsecie i na koturnach, który dobiera poglądy używając koła fortuny? :)
Wincyj i wincyj betonu trza wszędzie nawalić! I dalej wycinać lasy! To podcinanie gałęzi, na której się siedzi!
I patrząc na tę mapę, czy Elbląg, choćby nawet geologicznie należy do województwa warmińsko-mazurskiego?
A władza co winna że nie pada ???
@Aparatczyk1 - W okolicach i pod jeziorem Druzno są naturalne zbiorniki wody której według obliczeń starczy dla Elbląga na około 50 lat.
Rozdają kasę na 800+, nierobom, szwejkom a program moja woda zlikwidowali