UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie


Anuluj