UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie
Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie