Wybrany wątek opinii
nie ma co się martwić: Usmiechnięta "inaczej koalicja" POlska nam pomoże, wszak kandydat na prezia kraju nawet do nas jeszcze nie przyjechał, tak o nas zadba... elblążanie dla niego sa niczym widocznie.... Tylko nie na wafla prynce pollo korniszona!
Do moderacji
Odpowiedz
10
27
spadaj już marudo
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Do pępka nie dorastssz naszemu kandydatowi malutki z partii malutkiego.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Temu kandydatowi w gorsecie i na koturnach, który dobiera poglądy używając koła fortuny? :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A władza co winna że nie pada ???
Do moderacji
Odpowiedz
2
0