Wybrany wątek opinii

nie ma co się martwić: Usmiechnięta "inaczej koalicja" POlska nam pomoże, wszak kandydat na prezia kraju nawet do nas jeszcze nie przyjechał, tak o nas zadba... elblążanie dla niego sa niczym widocznie.... Tylko nie na wafla prynce pollo korniszona!
(2025.05.07)
spadaj już marudo
(2025.05.07)
Do pępka nie dorastssz naszemu kandydatowi malutki z partii malutkiego.
(2025.05.08)
Pan Trzaskowski był w tym roku w Elblągu, w tv zaRublika nie mówili? Uważaj na swoje mieszkanie bo ci nawrocki ukradnie
(2025.05.08)
Temu kandydatowi w gorsecie i na koturnach, który dobiera poglądy używając koła fortuny? :)
Bajecznik (2025.05.08)
A władza co winna że nie pada ???
Hhhh (2025.05.08)
Powrót do komentarzy