UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Polsce mamy więcej dni deszczowych niż bez deszczu. Jaka susza i jaki brak wody? Płacimy już za oddychanie, czas płacić za wodę. Kolejna kreacja sztucznych problemów. Według jednego z mędrców planeta płonie. Teraz do kolekcji zacznie wysychać. Grunt, że da się na tym zarobić.

Klawisz