A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie. Plac zabaw w parku kajki został zerpsuty! Nie tylko ja do widzę. Wczesniej były ciekawsze zabawki, miejsce było przyjażniesze dla dzieci a teraz? Gorsze zabawki, zrobione pod tych co pisali po grant. Gdyby pewna osoba nie mieszkała w tym miejscu i nie miała ciśneinia aby zrobić coś lepiej w je mnieniamaniu, to nic by nie robiła, robi chyba sobie dobrze, bo od lat było dobrze i nikt nie miał pretensji, a ktos mysli że ma rację, nie nie masz osobo która chce zmieniać park kajki w poligon sportowy. ponoc jakieś urzadzenia mają tam postawić na polanie, a to przeciez zabtek, dobrze że odrzucono wniosek aby coś na dawnym boiksu robic, całe szczescie, to zabytek! precz od parku kajki, Nie mieszkaasz tam od urodzenia, to zdala od naszych rejonów! Kiedyś to się zmieni, czas plynie, ludzie nie sa głupi
prościej im zrobić park zabaw, ławeczki, słup, pomnik, tramwaj nazwac, niż usprawnić chociazby telekomunikację miejską czy pracodawców przeswietlić, tutaj nic się nie zmienia. zatem wszyscy do ratusza na posadkę państwówkę, bedziemy zarządzzac za podatki i nic nie bedziemy produkować niech robią to inni u orywaciarzy jakie to wygodne hahaha Nie dla KO i wafelka prynce pollo, niech przepadnie!
Jak czytam takie brednie to zaczynam wątpić, że ludzie nie są głupi. Kiedyś było wszystko lepsze, no wróć komuno po prostu. Jeszcze jakie postulaty, "nie mieszkasz, precz od parku Kajki (baranku), z dala od naszych rejonów". Bezdomnym jesteś w parku mieszkasz? Wróć do komuny lub jeszcze lepiej do średniowiecza bo masz taki łepek.
@Pil - Prawda, wyrzucone pieniądze. Tak naprawdę nie wiele się zmieniło w parku Kajki. Duży mało zagospodarowany teren na pewno zmieściło by się jeszcze więcej sprzętu dla dzieci.
Non stop tylko park kajki i modr, ewie. W innych dzielnicach miasta dzieci mogą pomarzyć o takim placu zabaw.