UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak czytam takie brednie to zaczynam wątpić, że ludzie nie są głupi. Kiedyś było wszystko lepsze, no wróć komuno po prostu. Jeszcze jakie postulaty, "nie mieszkasz, precz od parku Kajki (baranku), z dala od naszych rejonów". Bezdomnym jesteś w parku mieszkasz? Wróć do komuny lub jeszcze lepiej do średniowiecza bo masz taki łepek.