UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

prościej im zrobić park zabaw, ławeczki, słup, pomnik, tramwaj nazwac, niż usprawnić chociazby telekomunikację miejską czy pracodawców przeswietlić, tutaj nic się nie zmienia. zatem wszyscy do ratusza na posadkę państwówkę, bedziemy zarządzzac za podatki i nic nie bedziemy produkować niech robią to inni u orywaciarzy jakie to wygodne hahaha Nie dla KO i wafelka prynce pollo, niech przepadnie!


Anuluj