UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie. Plac zabaw w parku kajki został zerpsuty! Nie tylko ja do widzę. Wczesniej były ciekawsze zabawki, miejsce było przyjażniesze dla dzieci a teraz? Gorsze zabawki, zrobione pod tych co pisali po grant. Gdyby pewna osoba nie mieszkała w tym miejscu i nie miała ciśneinia aby zrobić coś lepiej w je mnieniamaniu, to nic by nie robiła, robi chyba sobie dobrze, bo od lat było dobrze i nikt nie miał pretensji, a ktos mysli że ma rację, nie nie masz osobo która chce zmieniać park kajki w poligon sportowy. ponoc jakieś urzadzenia mają tam postawić na polanie, a to przeciez zabtek, dobrze że odrzucono wniosek aby coś na dawnym boiksu robic, całe szczescie, to zabytek! precz od parku kajki, Nie mieszkaasz tam od urodzenia, to zdala od naszych rejonów! Kiedyś to się zmieni, czas plynie, ludzie nie sa głupi