UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak czytam takie brednie to zaczynam wątpić, że ludzie nie są głupi. Kiedyś było wszystko lepsze, no wróć komuno po prostu. Jeszcze jakie postulaty, "nie mieszkasz, precz od parku Kajki (baranku), z dala od naszych rejonów". Bezdomnym jesteś w parku mieszkasz? Wróć do komuny lub jeszcze lepiej do średniowiecza bo masz taki łepek.