UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze tylko proszę o zmianę nawierzchni na ulicy Suwalskiej, na całej jej długości. Tylko tyle. Kostka brukowa pamięta jeszcze czasy lat trzydziestych ubiegłego stulecia.

BlackJack

Anuluj