UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@BumCykCyk,danadana - Nie po to remontowali żeby teraz ktoś piachu naniósł. Amfiteatr ma ładnie wygladać.
@BumCykCyk,danadana - Nie po to remontowali żeby teraz ktoś piachu naniósł. Amfiteatr ma ładnie wygladać.