UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co jak co ale naszym, ,reforatorom, ,z pod znaku, ,S, ,najlepiej wychodziło i nadal wychodzi bolszewickie rozwalanie wszystkiego co zastali! Rozwalili wszystkie funkcjonujące struktury w zamian nie tworząc NIC! Przepraszam, potworzono mnóstwo intratnych posadek dla swojaków aby bezlitośnie doić, doić, doić!! Chyba jednak nie, ,O take Polske, ,chodziło pierwszemu rewolucjoniście!!
M59