UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dopiero początek. Zobaczycie co będzie jak zaczną zamykać więcej elektrowni węglowych, cena kwh poszybuje na poziom 10zł+ a przedsiębiorcy będą zawijać się jeden po drugim. Ale wy i tak 18maja zrobicie POPIS.

Fer

Anuluj