UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A, czy nie stwarza to potencjalnego zagrożenia jako pierwszego ataku na zbrojownie? Agresor zazwyczaj na poczatku wybiera takie cele, aby oslabic przeciwnika.
A, czy nie stwarza to potencjalnego zagrożenia jako pierwszego ataku na zbrojownie? Agresor zazwyczaj na poczatku wybiera takie cele, aby oslabic przeciwnika.