UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co z odbudową budynków wokół dawnego kościoła dominikanów, co z tymi średniowiecznymi ruinami w środku miasta?
a co z odbudową budynków wokół dawnego kościoła dominikanów, co z tymi średniowiecznymi ruinami w środku miasta?