UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wreszcie obecnie rządzący naprawiają to co twoi schrzanili pamiętasz? Więc raczej podziękuj że obecnie wreszcie pieniądze z KPO docierają do naszego kraju a tym samym i do naszego Elbląga.


Anuluj