UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wierze jemu i tym z PO. Przykład olsztyn dostał 33mln na stadion a Elbląg wała. Przestańcie lać wodę i dzielcie pieniadze rowno między dwa równorzędne miasta.


Anuluj