Wybrany wątek opinii
Nie wierze jemu i tym z PO. Przykład olsztyn dostał 33mln na stadion a Elbląg wała. Przestańcie lać wodę i dzielcie pieniadze rowno między dwa równorzędne miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
wPIS bez socjotechniki, wPISem straconym - teraz o stadionie
Do moderacji
Odpowiedz
1
5