Wybrany wątek opinii

Nie wierze jemu i tym z PO. Przykład olsztyn dostał 33mln na stadion a Elbląg wała. Przestańcie lać wodę i dzielcie pieniadze rowno między dwa równorzędne miasta.
(2025.04.25)
wPIS bez socjotechniki, wPISem straconym - teraz o stadionie
Dwa (2025.04.25)
Powrót do komentarzy