12
23.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Prawda jest smutna. Kiedyś silna Olimpia Elbląg. Silna na drugi poziom rozgrywkowy. Wspaniali kibice!!, niestety błędne decyzje kadrowe. Słabi trenerzy. Alkoholicy i kryminaliści, afery finansowe itd... Sport w Elblągu niszczą nieudacznicy i głupcy, którzy godzili się na ludzi nędznych w klubie. Znamy przypadek sprzed 10 lat gdy zaprasza się nieudaczników na obchody jubileuszu, ludzi, którzy pluli na Olimpię..... Kibice pamiętają każdego biblijnego szymonka..... A swoją drogą to policja znowu wyłapie kryminalistów, oszustów itd... w trakcie jubileuszu?
(2025.04.24)

info

3  
  0
Niech się nazywa jak chce ale niech grają tam piłkarze minimum na miarę Janka Kierno i Fedoruków. Wtedy nie będzie wstydu. Wiem, wiem byli lepsi, ale to Oni zaistnieli w sporcie. I na Boga nigdy więcej ludzi typu syn prezesa jakiejś spółdzielni, żadnych złodziei, kryminalistów, krętaczy, ludzi poszukiwanych za długi!!!!
(2025.04.24)

info

3  
  0