UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawda jest smutna. Kiedyś silna Olimpia Elbląg. Silna na drugi poziom rozgrywkowy. Wspaniali kibice!!, niestety błędne decyzje kadrowe. Słabi trenerzy. Alkoholicy i kryminaliści, afery finansowe itd... Sport w Elblągu niszczą nieudacznicy i głupcy, którzy godzili się na ludzi nędznych w klubie. Znamy przypadek sprzed 10 lat gdy zaprasza się nieudaczników na obchody jubileuszu, ludzi, którzy pluli na Olimpię..... Kibice pamiętają każdego biblijnego szymonka..... A swoją drogą to policja znowu wyłapie kryminalistów, oszustów itd... w trakcie jubileuszu?