UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawda jest smutna. Kiedyś silna Olimpia Elbląg. Silna na drugi poziom rozgrywkowy. Wspaniali kibice!!, niestety błędne decyzje kadrowe. Słabi trenerzy. Alkoholicy i kryminaliści, afery finansowe itd... Sport w Elblągu niszczą nieudacznicy i głupcy, którzy godzili się na ludzi nędznych w klubie. Znamy przypadek sprzed 10 lat gdy zaprasza się nieudaczników na obchody jubileuszu, ludzi, którzy pluli na Olimpię..... Kibice pamiętają każdego biblijnego szymonka..... A swoją drogą to policja znowu wyłapie kryminalistów, oszustów itd... w trakcie jubileuszu?


Anuluj