UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech się nazywa jak chce ale niech grają tam piłkarze minimum na miarę Janka Kierno i Fedoruków. Wtedy nie będzie wstydu. Wiem, wiem byli lepsi, ale to Oni zaistnieli w sporcie. I na Boga nigdy więcej ludzi typu syn prezesa jakiejś spółdzielni, żadnych złodziei, kryminalistów, krętaczy, ludzi poszukiwanych za długi!!!!