UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech się nazywa jak chce ale niech grają tam piłkarze minimum na miarę Janka Kierno i Fedoruków. Wtedy nie będzie wstydu. Wiem, wiem byli lepsi, ale to Oni zaistnieli w sporcie. I na Boga nigdy więcej ludzi typu syn prezesa jakiejś spółdzielni, żadnych złodziei, kryminalistów, krętaczy, ludzi poszukiwanych za długi!!!!


Anuluj