UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech się nazywa jak chce ale niech grają tam piłkarze minimum na miarę Janka Kierno i Fedoruków. Wtedy nie będzie wstydu. Wiem, wiem byli lepsi, ale to Oni zaistnieli w sporcie. I na Boga nigdy więcej ludzi typu syn prezesa jakiejś spółdzielni, żadnych złodziei, kryminalistów, krętaczy, ludzi poszukiwanych za długi!!!!