UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech się nazywa jak chce ale niech grają tam piłkarze minimum na miarę Janka Kierno i Fedoruków. Wtedy nie będzie wstydu. Wiem, wiem byli lepsi, ale to Oni zaistnieli w sporcie. I na Boga nigdy więcej ludzi typu syn prezesa jakiejś spółdzielni, żadnych złodziei, kryminalistów, krętaczy, ludzi poszukiwanych za długi!!!!