68
23.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najwięcej patoli w parku Traugutta z Kosynierów i okolic
(2025.04.23)

info

9  
  0
Ja bym inaczej zadał pytanie - jaka jest rola i efektywność pracy straży miejskiej? Dla mnie do zlikwidowania :)
(2025.04.23)
To nie kominiarka tylko kaptur a torby nosili zawsze mężczyźni (do pracy itp) a kobiety od nich ściągnęły noszenie torebek. Obecnie kobiety noszą głównie plecaki. Warto znać trochę historii. Po za tym moda i styl nie ma nic wspólnego z tym jakim ktoś jest człowiekiem. Tym bardziej osoba niepozornie ubrana może być bardziej niebezpieczna.
(2025.04.23)
Widzę chłopaka który ściera napis. Gdzie są gangsterzy? moze nie spodobał mu się napis, który ktoś namalował
(2025.04.23)
Zdjęcie gdzie jakiś dzieciak ściera napis, gdzie niekoniecznie on to napisał, może ktoś mu ubliżył w tym co było tam napisane??? a ludzie komentują i widzą coś czego nie ma XD
Żal mi was hahaha (2025.04.23)

info

6  
  0
Bezprawie największe wśród dziewczyn w parku.
(2025.04.23)

info

2  
  3
"obserwacją dróg wylotowych" - a co z drogami wlotowymi? Kiedy się nimi zajmiecie? Poza tym fakt, zamieszczenie fotki kogoś kto czyści napisy, wywołuje odwrotne reakcje. Czy o to wam chodzi?
camera123 (2025.04.23)

info

3  
  0
jeśli mowa już o kamerach przy Aldi.... w całym mieście jest ich 300?? a na słupie koło wyżej wymienionego sklepu z 10 na jednym słupie, na drugim słupie podobnie tuż koło "złote jajo" na Bema/Mickiewicza, ile jeszcze takich słupów jest w mieście?? A z własnego doświadczenia wiem, że kamery w razie potrzeby są skierowane w inną stronę lub nie obejmują już danego obszaru 10 m od kamery.
okoniowaty (2025.04.23)

info

5  
  2
Czyli powoli identyfikacja twarzy i Chińska Republika Ludowa jeśli chodzi o nadzór nad człowiekiem? Chcemy tego?
(2025.04.23)

info

5  
  2
Koło Aldi musi być tyle kamer, gdyżto sklep Urszuli von Jungingen :] - ta Pani należy do klanu Albrecht.... który posiada m. in. sieć dyskontów Albrecht Discount = w skrócie ALDI. Dlatego kupując tam, kupujesz u rodziny Urszulki von Jungingen = wspierasz portfelem przyspieszenie "pro-globalitycznych-inkluzywnych... " zmian w tym kraju... no i pewnie dlatego Aldi musi być strzeżony jak Fort Knox; ) coby latyfundia klanu Albrechtów były tu bezpieczne jak u siebie; ))) (no... tam już raczej nie są -wiadomo, "inżynierowie" zaczynają już rządzić ulicami Niemiec - dlatego tam środki nadzoru i totalitarnej kontroli ludzi już się podwaja).
2084 (2025.04.23)