UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeśli mowa już o kamerach przy Aldi.... w całym mieście jest ich 300?? a na słupie koło wyżej wymienionego sklepu z 10 na jednym słupie, na drugim słupie podobnie tuż koło "złote jajo" na Bema/Mickiewicza, ile jeszcze takich słupów jest w mieście?? A z własnego doświadczenia wiem, że kamery w razie potrzeby są skierowane w inną stronę lub nie obejmują już danego obszaru 10 m od kamery.
okoniowaty