UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym inaczej zadał pytanie - jaka jest rola i efektywność pracy straży miejskiej? Dla mnie do zlikwidowania :)
Ja bym inaczej zadał pytanie - jaka jest rola i efektywność pracy straży miejskiej? Dla mnie do zlikwidowania :)