103
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ot chrześcijanin Sue znalazł. Pewnie lewak się wymądrza lub KO. Pustostany maja głos:)
(2025.04.23)
Portel, cenzura pełną parą?
kkk (2025.04.23)

info

3  
  0
Komenda Miejska Policji w Elblągu niech przestanie apelować do mieszkańców Elbląga, tylko niech zapewni nam bezpieczeństwo.
Zły (2025.04.23)

info

2  
  1
Uparliście się na te zdjęcia a wyraźnie było napisane że próbowali z dziećmi nawiązać kontakt
(2025.04.23)
@Marek_W - Przez dwa lata dorobili się tel. by w końcu moc zrobić zdjęcia
(2025.04.23)
gazeta ciagle nakreca afery a policja uspokaja
(2025.04.23)

info

1  
  0
@Marek_W - Uwaga na nich
(2025.04.23)
" Licho nie śpi ", powiadają. Trzeba być czujnym, a na policję polską to nie ma co liczyć w żadnym przypadku.
Tulej . (2025.04.24)
czytaj ze zrozumieniem
(2025.04.24)
@Tulej . - Można liczyć tylko na seriale o policji. W telewizji jak są programy o policji czy wiadomości to zawsze są same piekne, delikatne i zadbane Panie policjantki które są racczej za biurkiem i ma się wrażenie że mężczyzn tam brak.
(2025.04.24)