A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ot chrześcijanin Sue znalazł. Pewnie lewak się wymądrza lub KO. Pustostany maja głos:)
Portel, cenzura pełną parą?
Komenda Miejska Policji w Elblągu niech przestanie apelować do mieszkańców Elbląga, tylko niech zapewni nam bezpieczeństwo.
Uparliście się na te zdjęcia a wyraźnie było napisane że próbowali z dziećmi nawiązać kontakt
@Marek_W - Przez dwa lata dorobili się tel. by w końcu moc zrobić zdjęcia
gazeta ciagle nakreca afery a policja uspokaja
@Marek_W - Uwaga na nich
" Licho nie śpi ", powiadają. Trzeba być czujnym, a na policję polską to nie ma co liczyć w żadnym przypadku.
czytaj ze zrozumieniem
@Tulej . - Można liczyć tylko na seriale o policji. W telewizji jak są programy o policji czy wiadomości to zawsze są same piekne, delikatne i zadbane Panie policjantki które są racczej za biurkiem i ma się wrażenie że mężczyzn tam brak.